Fotografia artystyczna
Limitowane, sygnowane edycje - przeczytaj, zobacz!
Certyfikat Autentyczności
Wydruki
Najwyższa klasa archiwalna
Poprzedni
Następny

Niektóre moje zdjęcia dostępne są w postaci najwyższej jakości wydruków Fine Art w ręcznie numerowanych, sygnowanych i limitowanych edycjach. Adresowane są do osób ceniących estetykę, kolekcjonerów / kolekcjonerek fotografii artystycznej, mogąc również stanowić świetny początek kolekcji, dekorację wnętrza lub ekskluzywny prezent.

Wydruki na najwyższej klasy bawełnianych, bezkwasowych papierach firmy Hahnemühle wykonuje dla mnie Radek Korneluk, właściciel fotolabu Printroom mieszczącego się na terenie łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Każdy wydruk wykonany jest dokładnie wedle moich wskazówek, przed wysyłką z wielką uwagą osobiście przeze mnie kontrolowany, a towarzyszy mu Certyfikat Autentyczności.

Serie:

  • 21×30 cm (papier), obszar wydruku 16×24 cm  – 25 egz. + 2 AP (Artist’s Proof) + 1 PP (Printer’s Proof)
  • 40×50 cm (papier), obszar wydruku 28×42 cm – 10 egz. + 2 AP + 1 PP
  • 50×70 cm (papier), obszar wydruku 40×60 cm – 5 egz. + 2 AP + 1 PP
  • 70×100 cm (papier), obszar wydruku 49,5×74,5 cm – 3 egz. + 2 AP + 1 PP

Ceny zaczynają się od 1800 zł, wahają w zależności od wielkości i rosną wraz z kolejnym numerem w edycji. Dla przykładu praca w wielkości 21×30 o numerze 1/25 kosztuje 1800 zł a nr 10 nieco ponad 4000 zł.

Po sprzedaży ostatniego egzemplarza edycja jest zamykana i nigdy nie wznawiana.

Obecnie można nabyć poniższe prace, jeśli interesuje Cię któraś z nich, napisz korzystając z formularza na końcu strony.

Ode mnie

Poruszając się nadal wokół fotograficznego portretu, eksploruję relację Człowieka i Natury. Jesteśmy jej częścią, przenikamy się, świat Natury jest nam niezbędny do życia, nie tylko ze względów biologicznych, ale również psychologicznych czy estetycznych. Choć zdarza się nam ją niszczyć, ona ciągle nas otacza, otula, dając oddech, czas na refleksję, spokój.

Ms. October

Zbliżenia

The Birch / Natalia

Zbliżenia

The Oak / Jan

Zbliżenia

Porozmawiajmy

Napisz proszę, która praca Cię interesuje, w jakim rozmiarze, podając swój adres e-mail i nr telefonu. Skontaktuję się w ciągu max. 24 h, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, być może szczególnych wymaganiach (podpis, wysyłka itp).

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jestem ja, czyli Robert Pastryk. Więcej informacji w polityce prywatności. Wysyłając do mnie wiadomość poprzez formularz powyżej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w związku z realizacją Twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania do Ciebie mojej odpowiedzi. Informuję Cię również, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Jeśli wyrażasz zgodę proszę zaznacz pole powyżej.