fbpx

Fotografia artystyczna

Fotografia artystyczna


Niektóre moje zdjęcia
 dostępne są w postaci najwyższej jakości wydruków Fine Art w ręcznie numerowanych, sygnowanych i limitowanych edycjach. Adresowane są do osób ceniących estetykę, kolekcjonerów / kolekcjonerek fotografii artystycznej, mogąc również stanowić świetny początek kolekcji, dekorację wnętrza lub ekskluzywny prezent.


Wydruki na najwyższej klasy bawełnianych, bezkwasowych papierach firmy Hahnemühle wykonuje dla mnie Radek Korneluk, właściciel fotolabu Printroom mieszczącego się na terenie łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Każdy wydruk wykonany jest dokładnie wedle moich wskazówek, przed wysyłką z wielką uwagą osobiście przeze mnie kontrolowany, a towarzyszy mu Certyfikat Autentyczności.


Serie:

  • 21×30 cm (papier), obszar wydruku 16×24 cm – 25 egz. + 2 AP (Artist’s Proof) + 1 PP (Printer’s Proof)
  • 40×50 cm (papier), obszar wydruku 28×42 cm – 10 egz. + 2 AP + 1 PP
  • 50×70 cm (papier), obszar wydruku 40×60 cm – 5 egz. + 2 AP + 1 PP
  • 70×100 cm (papier), obszar wydruku 49,5×74,5 cm – 3 egz. + 2 AP + 1 PP


Ceny zaczynają się od 1800 zł, wahają w zależności od wielkości i rosną wraz z kolejnym numerem w edycji. Dla przykładu praca w wielkości 21×30 o numerze 1/25 kosztuje 1800 zł a nr 10 nieco ponad 4000 zł.

Po sprzedaży ostatniego egzemplarza edycja jest zamykana i nigdy nie wznawiana.

Obecnie można nabyć poniższe prace, jeśli interesuje Cię któraś z nich, napisz korzystając z formularza na końcu strony.

Ms. October

The Birch | Natalia

Before & After - dyptyk

The Oak | Jan

Mówią o mnie

Sesja z Robertem była moją pierwszą w życiu sesją u profesjonalnego fotografa. Decyzji nie żałowałam – Robert potrafił sprawić, że cała sesja była „na luzie”, naturalna i przyjazna. I ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że całkiem fajnie na tych zdjęciach wyglądam! Wykorzystałam je zawodowo – akurat potrzebowałam nowego zdjęcia profilowego.

Anita Ryng

Public Affairs Manager, IKEA

Sesja z Robertem to fantastyczna zabawa w doskonałej atmosferze, która zaowocowała świetnymi zdjęciami. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt przed sesją z mnóstwem inspirujących wskazówek. Fajnie spędzony czas w przyjaznej atmosferze i ogrom pracy Roberta wkładanej w każde ujęcie.

Katarzyna Pokorska

Dział HR w globalnej firmie logistycznej

W czasie sesji zorientowałem się, że fotografia to nie jest "bułka z masłem". Poźniej zobaczyłem efekty i były naprawdę świetne! Polecam, Robert jest bardzo zaangażowany i otwarty. Dla mnie ta sesja to nie tylko zdjęcia, ale też kontakt z człowiekiem, którego warto poznać.

Kuba Walczak

Przedsiębiorca

Robert jest bardzo rzetelnym portrecistą. Kilka godzin sesji to poszukiwanie w komforcie rozmowy. Jest czas na założenie kolejnych masek i ich zrzucenie. Cierpliwość przynosi niesamowite efekty. Warto spróbować, jeśli ktoś potrzebuje zaskakującego portretu.

Grzegorz Łoszewski

Scenarzysta

Pozowanie przed obiektywem nie było dla mnie łatwym zadaniem, jednak Robert po drugiej jego stronie sprawił, że stało się to bardzo miłym i owocnym doświadczeniem. Była to współpraca w bardzo przyjaznej i twórczej atmosferze. Robert pomaga, naprowadza, ale jednocześnie słucha, co przynosi efekty, które warto powtórzyć.

Natalia Kamińska

Tancerka Polskiego Baletu Narodowego

Praca z Robertem była bardzo przyjemna, wesoła i sprawna. Świetnie przygotowany zestaw informacji przesłany przed spotkaniem pozwala zastanowić się nad wymarzonym efektem i przygotować do sesji. Bardzo polecam, także osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z aparatem.

Natalia Mętrak-Ruda

Tłumaczka, dziennikarka