fbpx


Wyjątkowe, unikalne, ciekawe ujęcia.
Kultura, ludzie, firma, prywatne wydarzenia, dokumentacja Twoich pasji lub po prostu dnia z życia. Sesja dla potrzeb Twojego profilu w mediach społecznościowych. To tylko garść przykładów.
Wspólnie możemy zrobić dla Ciebie coś wyjątkowego.

O mnie


Robert Pastryk – ponad 40 lat z aparatem, a więc około 20 jeszcze w erze analogowej. Z własną ciemnią, z magią ludzkich twarzy, sytuacji i krajobrazów stopniowo pojawiających się na papierze fotograficznym w czerwonym świetle żarówki ORWO. Technologia wykonała niebywały postęp, oczywiście w mojej torbie Zorka 10 ustąpiła miejsca cyfrowemu Canonowi czy Fuji, ale magia pozostała.
Nadal fascynują mnie ludzie w świecie swoich pasji i pracy. Unikalne, oryginalne ujęcia, gdzie bohaterem jest człowiek, ale nie w klasycznym portrecie. Nie mniej ważne jest jego otoczenie, świat, w którym obraca się i żyje.
Niezmiennie a nawet coraz bardziej fascynuje mnie więc człowiek, fotografia społeczna, dokument, fotoreportaż. Oryginalne, indywidualne zlecenia sprawiają mi najwięcej radości, wkładam w nie całe swoje doświadczenie, wiedzę, serce i ciało. W skrócie – całego siebie.