fbpx
sesje dla branży
prawniczej. Premium.
w Łodzi
Zapytaj

Interesuje Cię sesja biznesowa (Łódź i okolice)? Z poczuciem luzu i komfortu? Napisz, odpowiadam niemal „od ręki”!

Zapytaj

Interesuje Cię sesja biznesowa (Łódź i okolice)? Z poczuciem luzu i komfortu? Napisz, odpowiadam niemal „od ręki”!

O mnie

Specjalizuję się w fotografii portretowej, wizerunkowej i biznesowej współpracując głównie z ludźmi wolnych zawodów, biznesu, kadrą menedżerską. Moje zdjęcia publikowały między innymi:

  • „The Guardian”,
  • „Der Tagesspiegel”,
  • „Polityka”,
  • „Gazeta Wyborcza”.

To zdjęcia skupiające się na budowaniu:

  • indywidualnego stylu,
  • prestiżu,
  • interesującego wizerunku.

Współpracuję z jedną z największych agencji fotograficznych na świecie, amerykańską „ZUMA Press” oraz angielską „Alamy”.

Polecają mnie

Sesja z Robertem była moją pierwszą w życiu sesją u profesjonalnego fotografa. Decyzji nie żałowałam – Robert potrafił sprawić, że cała sesja była „na luzie”, naturalna i przyjazna. I ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że całkiem fajnie na tych zdjęciach wyglądam! Wykorzystałam je zawodowo – akurat potrzebowałam nowego zdjęcia profilowego.

Anita Ryng

Public Affairs Manager, IKEA

Sesja z Robertem to fantastyczna zabawa w doskonałej atmosferze, która zaowocowała świetnymi zdjęciami. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt przed sesją z mnóstwem inspirujących wskazówek. Fajnie spędzony czas w przyjaznej atmosferze i ogrom pracy Roberta wkładanej w każde ujęcie.

Katarzyna Pokorska

Dział HR w globalnej firmie logistycznej

W czasie sesji zorientowałem się, że fotografia to nie jest "bułka z masłem". Poźniej zobaczyłem efekty i były naprawdę świetne! Polecam, Robert jest bardzo zaangażowany i otwarty. Dla mnie ta sesja to nie tylko zdjęcia, ale też kontakt z człowiekiem, którego warto poznać.

Kuba Walczak

Przedsiębiorca

Robert jest bardzo rzetelnym portrecistą. Kilka godzin sesji to poszukiwanie w komforcie rozmowy. Jest czas na założenie kolejnych masek i ich zrzucenie. Cierpliwość przynosi niesamowite efekty. Warto spróbować, jeśli ktoś potrzebuje zaskakującego portretu.

Grzegorz Łoszewski

Scenarzysta

Pozowanie przed obiektywem nie było dla mnie łatwym zadaniem, jednak Robert po drugiej jego stronie sprawił, że stało się to bardzo miłym i owocnym doświadczeniem. Była to współpraca w bardzo przyjaznej i twórczej atmosferze. Robert pomaga, naprowadza, ale jednocześnie słucha, co przynosi efekty, które warto powtórzyć.

Natalia Kamińska

Tancerka Polskiego Baletu Narodowego

Praca z Robertem była bardzo przyjemna, wesoła i sprawna. Świetnie przygotowany zestaw informacji przesłany przed spotkaniem pozwala zastanowić się nad wymarzonym efektem i przygotować do sesji. Bardzo polecam, także osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z aparatem.

Natalia Mętrak-Ruda

Tłumaczka, dziennikarka
Koszty

3 pakiety moich sesji indywidualnych wahają się w granicach 1350 do 3950 zł.  

Sesje dla większych kancelarii ze względu na różnorodność potrzeb są oczywiście każdorazowo kalkulowane indywidualnie.

Główne elementy wpływające na ostateczny koszt to: lokalizacja (plener, studio, inne wnętrza), wizaż / make up, asysta, liczba dni zdjęciowych i zdjęć, zakres retuszu, rekwizyty, kosztowne wydruki w dużych formatach.

Zapytaj

Interesuje Cię sesja biznesowa (Łódź i okolice)? Z poczuciem luzu i komfortu? Napisz, odpowiadam niemal „od ręki”!

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest dla mnie bardzo ważne. Szczegóły na temat ich ochrony znajdziesz pod formularzem.