Sesja biznesowa, prywatna,
w prezencie.
W Łodzi.
Premium.
Zapytaj

Chcesz sprawić wyjątkowy prezent? Napisz, zwykle odpowiadam w ciągu kilku godzin.

Zapytaj

Chcesz sprawić wyjątkowy prezent? Napisz, zwykle odpowiadam w ciągu kilku godzin.

Stylowy
voucher.
Radość
i wdzięczność.
Polecają mnie

Sesja z Robertem była moją pierwszą w życiu sesją u profesjonalnego fotografa. Decyzji nie żałowałam – Robert potrafił sprawić, że cała sesja była „na luzie”, naturalna i przyjazna. I ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że całkiem fajnie na tych zdjęciach wyglądam! Wykorzystałam je zawodowo – akurat potrzebowałam nowego zdjęcia profilowego.

Anita Ryng

Public Affairs Manager, IKEA

Sesja z Robertem to fantastyczna zabawa w doskonałej atmosferze, która zaowocowała świetnymi zdjęciami. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt przed sesją z mnóstwem inspirujących wskazówe. Fajnie spędzony czas w przyjaznej atmosferze i ogrom pracy Roberta wkładanej w każde ujęcie.

Katarzyna Pokorska

Dział HR w globalnej firmie logistycznej

W czasie sesji zorientowałem się, że fotografia to nie jest "bułka z masłem". Poźniej zobaczyłem efekty i były naprawdę świetne! Polecam, Robert jest bardzo zaangażowany i otwarty. Dla mnie ta sesja to nie tylko zdjęcia, ale też kontakt z człowiekiem, którego warto poznać.

Kuba Walczak

Przedsiębiorca

Robert jest bardzo rzetelnym portrecistą. Kilka godzin sesji to poszukiwanie w komforcie rozmowy. Jest czas na założenie kolejnych masek i ich zrzucenie. Cierpliwość przynosi niesamowite efekty. Warto spróbować, jeśli ktoś potrzebuje zaskakującego portretu.

Grzegorz Łoszewski

Scenarzysta

Pozowanie przed obiektywem nie było dla mnie łatwym zadaniem, jednak Robert po drugiej jego stronie sprawił, że stało się to bardzo miłym i owocnym doświadczeniem. Była to współpraca w bardzo przyjaznej i twórczej atmosferze. Robert pomaga, naprowadza, ale jednocześnie słucha, co przynosi efekty, które warto powtórzyć.

Natalia Kamińska

Tancerka Polskiego Baletu Narodowego

Praca z Robertem była bardzo przyjemna, wesoła i sprawna. Świetnie przygotowany zestaw informacji przesłany przed spotkaniem pozwala zastanowić się nad wymarzonym efektem i przygotować do sesji. Bardzo polecam, także osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z aparatem.

Natalia Mętrak-Ruda

Tłumaczka, dziennikarka
O mnie

Specjalizuję się w fotografii wizerunkowej, biznesowej oraz sesjach dla fanów i fanek motoryzacji. Moje sesje adresowane są głównie do ludzi wolnych zawodów, biznesu, kadry menedżerskiej. Zdjęcia publikowały między innymi:

  • „The Guardian”,
  • „Der Tagesspiegel”,
  • „Polityka”,
  • „Gazeta Wyborcza”.

To zdjęcia skupiające się na budowaniu:

  • indywidualnego stylu,
  • prestiżu,
  • interesującego wizerunku.

Współpracuję z jedną z największych agencji fotograficznych na świecie, amerykańską „ZUMA Press” oraz angielską „Alamy”.

Sesja portretowa… to nie tylko portrety! To również możliwość spojrzenia za kulisy, do kuchni profesjonalnej fotografii. Jak wygląda praca w studio fotograficznym? W jak zaskakujący sposób powstają niektóre efekty?

Co to jest „gobo”, „plaster miodu” czy „kubik”? Tych i wielu innych ciekawostek dowie się podczas sesji obdarowana przez Ciebie osoba. Dodatkowo również wiele o historii tej dziedziny sztuki i wybitnych, światowych twórcach fotografii portretowej.

Jak to się robi?
Koszty

Każdy człowiek to unikalna historia, każda sesja to inny człowiek, inne oczekiwania i również inne koszty sesji. Nie oferuję więc „pakietów”. Można jednak przyjąć, że koszt waha się zwykle w granicach pomiędzy 1000 a 2800 zł, w zależności od indywidualnych ustaleń.

Główne elementy wpływające na ostateczny koszt to: lokalizacja (plener, studio lub inne wnętrza), wizaż / make up, asysta, rekwizyty lub specjalistyczny sprzęt, kosztowne wydruki w dużych formatach.

Zapytaj

Jeśli chcesz sprawić wyjątkowy, niezapomniany prezent, wypełnij proszę poniższy formularz. Skontaktuję się bardzo szybko, zwykle w ciągu max. 24 godzin.

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest dla mnie bardzo ważne. Szczegóły na temat ich ochrony znajdziesz pod formularzem.