Sesja zdjęciowa na prezent.

Standard Premium.
Warszawa / Łódź.

Stylowy
voucher.

Radość
i wdzięczność.

Polecają mnie

Sesja z Robertem była moją pierwszą w życiu sesją u profesjonalnego fotografa. Decyzji nie żałowałam – Robert potrafił sprawić, że cała sesja była bardzo „na luzie”, naturalna i przyjazna. I ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że całkiem fajnie na tych zdjęciach wyglądam.
Dzięki Robert, mam nadzieję, że uda nam się umówić kolejny raz, na sesję rodzinną!
Anita Ryng
Dyrektorka ds. Komunikacji, IKEA Polska
Robert jest bardzo rzetelnym portrecistą. Kilka godzin sesji to poszukiwanie w komforcie rozmowy. Jest czas na założenie kolejnych masek i ich zrzucenie. Cierpliwość przynosi niesamowite efekty. Warto spróbować, jeśli ktoś potrzebuje zaskakującego portretu.
Grzegorz Łoszewski
Scenarzysta
Pozowanie przed obiektywem nie było dla mnie łatwym zadaniem, jednak Robert po drugiej jego stronie sprawił, że stało się to bardzo miłym i owocnym doświadczeniem. Była to współpraca w bardzo przyjaznej i twórczej atmosferze. Robert pomaga, naprowadza, ale jednocześnie słucha, co przynosi efekty, które warto powtórzyć.
Natalia Kamińska
Tancerka Polskiego Baletu Narodowego

O mnie

Moje sesje adresowane są głównie do kadry managerskiej średniego i wyższego szczebla, właścicieli i zarządów firm, przedstawicieli wolnych zawodów. To zdjęcia z pogranicza typowej fotografii biznesowej i portretu, skupiające się na budowaniu:

  • prestiżu,
  • autorytetu,
  • indywidualnego stylu.

Specjalizuję się w autorskiej fotografii portretowej, rozumianej jako wspólny proces, podczas którego dochodzimy do prawdziwie ciekawych zdjęć. Wysoka kultura współpracy i ponad 40 lat z aparatem fotograficznym. Moje zdjęcia publikowały między innymi:

  • „The Guardian”,
  • „Der Tagesspiegel”,
  • „Polityka”,
  • „Gazeta Wyborcza”.

Współpracuję z jedną z największych agencji fotograficznych na świecie, amerykańską „ZUMA Press”

 

Po co portret?

Dobry portret przyciąga uwagę widza i wywołuje zaciekawienie. Kim i jaka jest sportretowana osoba? Co przeżywa? Czego doświadcza?

Portrety, które powstają we współpracy ze mną to nie tylko pokazanie ludzkiej twarzy czy sylwetki. To nie wyłącznie “kronika”. To raczej próba spotkania z fotografowaną osobą i powiedzenia o niej czegoś więcej.

Z szacunkiem do tego, co chce pokazać światu.

Sesja portretowa… to nie tylko portrety! To również możliwość spojrzenia za kulisy, do kuchni profesjonalnej fotografii. Jak wygląda praca w studio fotograficznym? W jak zaskakujący sposób powstają niektóre efekty?

Co to jest „gobo”, „plaster miodu” czy „kubik”? Tych i wielu innych ciekawostek dowie się podczas sesji obdarowana przez Ciebie osoba. Dodatkowo również wiele o historii tej dziedziny sztuki i wybitnych, światowych twórcach fotografii portretowej.

Jak to się robi?

Koszty

Każdy człowiek to unikalna historia, każda sesja to inny człowiek, inne oczekiwania i również inne koszty sesji. Nie oferuję więc „pakietów”. Można jednak przyjąć, że koszt waha się zwykle w granicach pomiędzy 800 a 3000 zł, w zależności od indywidualnych ustaleń.

Główne elementy wpływające na ostateczny koszt to: lokalizacja (plener, studio lub inne wnętrza), wizaż / make up, asysta, rekwizyty lub specjalistyczny sprzęt, kosztowne wydruki w dużych formatach.

Zapytaj

Jeśli chcesz sprawić wyjątkowy, niezapomniany prezent, wypełnij proszę poniższy formularz. Skontaktuję się bardzo szybko, zwykle w ciągu max. 24 godzin.

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest dla mnie bardzo ważne. Szczegóły na temat ich ochrony znajdziesz pod formularzem.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jestem ja, czyli Robert Pastryk, Al. Bohaterów Września 6/2, 02-389 Warszawa. Więcej informacji w polityce prywatności. Wysyłając do mnie wiadomość poprzez formularz powyżej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w związku z realizacją Twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania do Ciebie mojej odpowiedzi. Informuję Cię również, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Jeśli wyrażasz zgodę proszę zaznacz pole powyżej.