sesje biznesowe,
prywatne.
Ja rozumiem Twój biznes.
Zapytaj
Zapytaj

Interesują Cię zdjęcia biznesowe, korporacyjne (Łódź i okolice), sesja zdjęciowa na prezent? Z poczuciem luzu i komfortu? Napisz, odpowiadam niemal „od ręki”!

O mnie

Doskonale rozumiem potrzeby biznesu. Oprócz wysokich kompetencji fotograficznych, mam bowiem UNIKALNĄ ścieżkę zawodową. Przez wiele lat byłem współwłaścicielem firmy spedycyjnej,  by później objąć stanowisko Country Managera w globalnej firmie logistycznej.

Współpraca ze mną to świetne zdjęcia, ale też błyskawiczna komunikacja, 100% terminowość i świadomość potrzeb wizerunkowych. Jestem nie tylko fotografem, ale i świetnym partnerem biznesowym z wysokimi standardami współpracy.

Moje zdjęcia publikowały między innymi:

  • „The Guardian”,
  • „Der Tagesspiegel”,
  • „Polityka”,
  • „Gazeta Wyborcza”.

Współpracuję z jedną z największych agencji fotograficznych na świecie, amerykańską „ZUMA Press” oraz angielską „Alamy”.

Polecają mnie

Sesja z Robertem była moją pierwszą w życiu sesją u profesjonalnego fotografa. Decyzji nie żałowałam – Robert potrafił sprawić, że cała sesja była „na luzie”, naturalna i przyjazna. I ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że całkiem fajnie na tych zdjęciach wyglądam! Wykorzystałam je zawodowo – akurat potrzebowałam nowego zdjęcia profilowego.

Anita Ryng

Public Affairs Manager, IKEA

Sesja z Robertem to fantastyczna zabawa w doskonałej atmosferze, która zaowocowała świetnymi zdjęciami. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt przed sesją z mnóstwem inspirujących wskazówek. Fajnie spędzony czas w przyjaznej atmosferze i ogrom pracy Roberta wkładanej w każde ujęcie.

Katarzyna Pokorska

Dział HR w globalnej firmie logistycznej

W czasie sesji zorientowałem się, że fotografia to nie jest "bułka z masłem". Poźniej zobaczyłem efekty i były naprawdę świetne! Polecam, Robert jest bardzo zaangażowany i otwarty. Dla mnie ta sesja to nie tylko zdjęcia, ale też kontakt z człowiekiem, którego warto poznać.

Kuba Walczak

Przedsiębiorca

Robert jest bardzo rzetelnym portrecistą. Kilka godzin sesji to poszukiwanie w komforcie rozmowy. Jest czas na założenie kolejnych masek i ich zrzucenie. Cierpliwość przynosi niesamowite efekty. Warto spróbować, jeśli ktoś potrzebuje zaskakującego portretu.

Grzegorz Łoszewski

Scenarzysta

Pozowanie przed obiektywem nie było dla mnie łatwym zadaniem, jednak Robert po drugiej jego stronie sprawił, że stało się to bardzo miłym i owocnym doświadczeniem. Była to współpraca w bardzo przyjaznej i twórczej atmosferze. Robert pomaga, naprowadza, ale jednocześnie słucha, co przynosi efekty, które warto powtórzyć.

Natalia Kamińska

Tancerka Polskiego Baletu Narodowego

Praca z Robertem była bardzo przyjemna, wesoła i sprawna. Świetnie przygotowany zestaw informacji przesłany przed spotkaniem pozwala zastanowić się nad wymarzonym efektem i przygotować do sesji. Bardzo polecam, także osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z aparatem.

Natalia Mętrak-Ruda

Tłumaczka, dziennikarka
Koszty

Każdy człowiek to unikalna historia, każda sesja to inny człowiek, inne oczekiwania i również inne koszty sesji. Nie oferuję  więc „pakietów”.  Można jednak przyjąć, że w przypadku większości sesji koszt waha się pomiędzy 1000 a 2800 zł.  Może być również wyższy dla sesji bardziej złożonych, dłuższych i z większą liczbą osób.

Główne elementy wpływające na ostateczny koszt to: lokalizacja (plener, studio lub inne wnętrza), wizaż / make up, asysta, liczba finalnych zdjęć, zakres retuszu, rekwizyty, kosztowne wydruki w dużych formatach.

Zapytaj

Interesują Cię zdjęcia biznesowe, korporacyjne (Łódź i okolice), sesja zdjęciowa, prywatna, na prezent z poczuciem luzu i komfortu? Napisz, odpowiadam niemal „od ręki”!

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest dla mnie bardzo ważne. Szczegóły na temat ich ochrony znajdziesz pod formularzem.