fbpx
Robert Pastryk o mnie 2

Specjalizuję się w fotografii biznesowej i portretowej współpracując z ludźmi wolnych zawodów i biznesu (Łódź i okolice) a „najwyższa jakość” ma w moim przypadku szczególne znaczenie. Oprócz wysokich kompetencji fotograficznych, mam bowiem UNIKALNĄ ścieżkę zawodową. Zajmując się zawodowo fotografią, byłem jednocześnie przez wiele lat współwłaścicielem firmy spedycyjnej (air cargo),  by później objąć stanowisko Country Managera w globalnej firmie logistycznej.

Doskonale rozumiem więc potrzeby biznesu. Współpraca ze mną to świetne zdjęcia, ale też błyskawiczna komunikacja, 100% terminowość i świadomość potrzeb wizerunkowych. Jestem zatem nie tylko fotografem, ale i niezawodnym partnerem biznesowym z wysokimi standardami współpracy.

Oprócz sesji dla:
  • korporacji,
  • firm produkcyjnych,
  • usługowych,
  • zarządów, kadry menedżerskiej,
  • dużych grup pracowniczych
 
wraz z moim Zespołem (makijaż, asysta, retusz) realizujemy również sesje bardziej kameralne dla np. kancelarii prawnych czy zawodów medycznych.

Fotografuję od ponad 35 lat, a niewyczerpanym źródłem inspiracji są dla mnie Irving Penn, Annie Leibovitz, Nadav Kander czy Gregory Heisler oraz malarstwo, w szczególności Caravaggio, Vermeer i Rembrandt.

Współpracuję z jedną z największych agencji fotograficznych na świecie, amerykańską ZUMA Press oraz angielską Alamy. Moje zdjęcia publikowały m.in. The Guardian, Der Tagesspiegel, Polityka i Gazeta Wyborcza.
  

Ambasador

 Gdzie?

Łódź i okolice – sesje studyjne, plenery, w przestrzeniach Firmy lub wynajętych wnętrzach biznesowych.
 

Warsztaty

Prowadzę warsztaty fotografii studyjnej, portretowej i biznesowej, skupiając się na pracy z fotografowaną osobą, ale też światłem i kompozycją.

 

Nagrody i wyróżnienia:

– CPC Portrait Award (Child Photography Competition), Honorable Mention
 

jak wyglądają moje sesje?

Mówią o mnie

Sesja z Robertem była moją pierwszą w życiu sesją u profesjonalnego fotografa. Decyzji nie żałowałam – Robert potrafił sprawić, że cała sesja była „na luzie”, naturalna i przyjazna. I ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że całkiem fajnie na tych zdjęciach wyglądam! Wykorzystałam je zawodowo – akurat potrzebowałam nowego zdjęcia profilowego.

Anita Ryng

Public Affairs Manager, IKEA

Sesja z Robertem to fantastyczna zabawa w doskonałej atmosferze, która zaowocowała świetnymi zdjęciami. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt przed sesją z mnóstwem inspirujących wskazówek. Fajnie spędzony czas w przyjaznej atmosferze i ogrom pracy Roberta wkładanej w każde ujęcie.

Katarzyna Pokorska

Dział HR w globalnej firmie logistycznej

W czasie sesji zorientowałem się, że fotografia to nie jest "bułka z masłem". Poźniej zobaczyłem efekty i były naprawdę świetne! Polecam, Robert jest bardzo zaangażowany i otwarty. Dla mnie ta sesja to nie tylko zdjęcia, ale też kontakt z człowiekiem, którego warto poznać.

Kuba Walczak

Przedsiębiorca

Robert jest bardzo rzetelnym portrecistą. Kilka godzin sesji to poszukiwanie w komforcie rozmowy. Jest czas na założenie kolejnych masek i ich zrzucenie. Cierpliwość przynosi niesamowite efekty. Warto spróbować, jeśli ktoś potrzebuje zaskakującego portretu.

Grzegorz Łoszewski

Scenarzysta

Pozowanie przed obiektywem nie było dla mnie łatwym zadaniem, jednak Robert po drugiej jego stronie sprawił, że stało się to bardzo miłym i owocnym doświadczeniem. Była to współpraca w bardzo przyjaznej i twórczej atmosferze. Robert pomaga, naprowadza, ale jednocześnie słucha, co przynosi efekty, które warto powtórzyć.

Natalia Kamińska

Tancerka Polskiego Baletu Narodowego

Praca z Robertem była bardzo przyjemna, wesoła i sprawna. Świetnie przygotowany zestaw informacji przesłany przed spotkaniem pozwala zastanowić się nad wymarzonym efektem i przygotować do sesji. Bardzo polecam, także osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z aparatem.

Natalia Mętrak-Ruda

Tłumaczka, dziennikarka